ATRAKCJE DLA DZIECI

Atrakcje dla dzieci

Sala zabaw

Dwupoziomowa konstrukcja zabawowa z kolorowym torem przeszkód. Najlepsza atrakcja dla dzieci lubiących aktywność i sportowe emocje. Gotowi do startu? Start! Oprócz rozwoju motorycznego dzieci od początku uczą się zasad uczciwej rywalizacji zgodnej z zasadami Fair Play.

Dwupoziomowy labirynt z licznymi przeszkodami – kładkami, równoważnią, workami, kołowrotkami, linami itp.) Tajemniczy, intrygujący, pełen niespodzianek. Dzięki nim dzieci choć przez chwilę będą mogły poczuć się jak bohaterowie swoich ulubionych kreskówek, poszukując drogi wyjścia z labiryntu.

Duży basen z kulkami i dwoma zjeżdżalniami – który mały psotnik nie chciałby wskoczyć do basenu pełnych kolorowych piłeczek? Nasza sala zabaw „Twister” daje taką możliwość!

Mały basen z kulkami i zjeżdżalnią – dla młodszych dzieci przygotowaliśmy specjalny kącik malucha, do którego również zapraszamy rodziców :)

Trampolina – idealna zabawka dla małych i dużych kangurków, która gwarantuje mnóstwo pozytywnej energii.

Zamek dmuchany - Które dziecko nie lubi wielkich, mięciutkich dmuchańców? Jest to jedna z najciekawszych atrakcji dla dzieci, która pozwala wyładować energię w przyjemny i fascynujący sposób. Na dmuchawcach można skakać, biegać i krzyczeć do woli. Wspaniała zabawa gwarantowana.

Ścianka interaktywna Knoocker - kilkanaście gier do wyboru na jednej ściance. Świetna zabawa na spostrzegawczość i refleks :)

Armatki pneumatyczne

Kącik malucha z domkiem i bujakami - Twisterowy kącik malucha to idealne rozwiązanie dla młodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat. Aktywność ruchową wspomogą takie sprzęty jak: domek z ogródkiem, bujaki, zjeżdżalnie oraz pluszaki.

X-box z kinektem – każdy kto lubi gry interaktywne spędzi z nami aktywnie czas! Proponujemy rodzicom i dzieciom gry przygodowe, zawody sportowe oraz taneczne.

Bujaki i gry automatyczne (cymbergaj, autka, jeździki)

Park linowy dla dzieci

Podwieszany pod sufitem park linowy to idealna atrakcja dla dzieci chcących przełamywać lęk wysokości i strach przed nieznanym. Kilka przeszkód, między innymi równoważna, kłoda, most Birmański i kładka pozwolą wszystkim małym odkrywkom zrealizować swoje marzenia!

  • równoważnia
  • most birmański
  • kłoda
  • podwieszany tor linowyfacebook