Instruktorzy
BALET
Joanna Dworczak - naukę tańca rozpoczęła w wieku 9 lat. W 1999 artystka baletu Państwowej Szkoły Baletowej im. F. Parnella w Łodzi, w tymże roku absolwentka tej szkoły, otrzymuje dyplom w klasie wybitnego pedagoga Niny Bielikowej. W 1999-2002 tancerka Teatru Wielkiego w Łodzi. W kolejnych latach liczne występy z zespołami tańca współczesnego na scenach teatrów europejskich, szczególnie we Włoszech. Brała udział w licznych warsztatach tańca współczesnego z udziałem takich pedagogów jak: Woodrow Wilson, Fred Traguh, Cheryl Chaddick oraz Stephen Fant. Role w przedstawieniach baletowych m.in.: Przyjaciółka w „Don Kichote”, Medora w „Korsarzu”, udział w przedstawieniach: "Jezioro łabędzie”, ”Chopiniana”, ”Bajadera”, ”Paquita”, ”Coppe lia”, ”Królewna Śnieżka” i inne oraz udział w przedstawieniach o charakterze rozrywkowym. Miłość do tańca potwierdza słowami: „Taniec daje mi siłę, ukazuje świat w słonecznych barwach. Uwielbiam, kocham tańczyć i ludzi, którzy tańczą".

LOGOMILUSIE; LOGOMILUSIE JUNIOR
Natalia Sikora - absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku logopedia z audiologią. Posiada przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi. Laureatka licznych śląskich wojewódzkich i powiatowych konkursów wokalnych, w tym także gwarowych. Jako nastolatka przez dwa lata uczęszczała na zajęcia wokalne w prywatnej szkole Yamaha w Rybniku. Przez około 3 lata swoje umiejętności wokalne doskonaliła pod okiem dyrygentów w grupie wokalnej „Camerton” z Łazisk Górnych. Ukończyła pierwszy stopień systemu językowo-miganego. Działaczka w studencko-doktoranckim naukowym kole logopedycznym. Na swoim koncie ma wiele zajęć logopedycznych przeprowadzonych w przedszkolach, szkołach oraz innych placówkach oświatowych. W logopedii szczególnie upodobała sobie tematykę artystyczną, związaną z emisją głosu śpiewanego i mówionego. Aktualnie udziela się wokalnie w łódzkim zespole „Oczy i usta”. Ciągle stara się rozwijać pod kątem logopedii, wokalistyki i animacji, biorąc udział w konferencjach naukowych, warsztatach i szkoleniach.

TUPTUSIE
Klaudia Szymańska - absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku pedagogika przedszkolna oraz wczesnoszkolna. Od 2012 roku czynny instruktor Związku Harcerstwa Polskiego i drużynowa gromady zuchowej. Posiada przygotowanie do pracy z dziećmi w charakterze wychowawcy, animatora i instruktora tańców animacyjnych, a poprzez liczne kursy, praktyki i konferencje pogłębia swoją wiedzę na temat wpływu tańca, animacji i śmiechoterapii na rozwój dzieci. Człowiek, który zaraża uśmiechem i pozytywną energią. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi zajęcia na terenie województwa łódzkiego. Prywatnie miłośniczka fotografii rodzinnej, dziecięcej i przyrodniczej.


ROZTAŃCZONY MALUCH; MIX TANECZNY; HIP HOP; TANECZNE SZALEŃSTWO
Marta Tomaszewska - absolwentka pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej na Uniwersytecie Łódzkim. Swoje pierwsze kroki na parkiecie stawiała w wieku 6 lat, zaczynając od przeróżnych zespołów tanecznych. Na swoim koncie ma wysokie miejsca na Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym, udział w teledyskach (np. Ani Wyszkoni, Piotra Bukartyka), zawodach, a także w programach telewizyjnych (w tym Got To Dance). Należy do formacji ''4U Division'' i ciągle stara się rozwijać pod kątem tańca. Od siedmiu lat pracuje z dziećmi prowadząc między innymi zajęcia taneczne, rytmikę, gimnastykę w przedszkolach, szkołach tańca i domach kultury.

KARATE TRADYCYJNE
Patrycja Zarzycka - Posiada stopień 2 DAN. Licencjonowana instruktorka Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku pedagogika – kultury fizycznej i zdrowotnej. Czynny członek komisji technicznej PZKT. Karate trenuje od października 1998 roku. Najlepsza zawodniczka Województwa Łódzkiego w latach 2014 i 2015 w grupie seniorek. Złota medalistka Otwartych Mistrzostw Polski Karate JKA w 2013 roku. Wielokrotna medalistka Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego woj. Łódzkiego. Od wielu lat czynna nauczycielka wychowania fizycznego z szkołach i innych placówkach oświatowych.

CROSS FIT, PIERWSZE KROKI..NA ROLKACH
Magdalena Kalinowska - W 2007 roku zdobyła tytuł magistra sztuki na wydziale architektury w WSSiP w Łodzi. W 2006.r uzyskała przygotowanie do pracy w charakterze wychowawcy w placówkach wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej. Od 2007 roku - instruktor sportu. Od 2015 roku - instruktor rekreacji ruchowej. Przygodę ze sportem zaczęła w wieku 4 lat (łyżwiarstwo figurowe, tenis ziemny, jazda konna, pływanie, narciarstwo, gimnastyka, karate tradycyjne, crossfit, inlineskating). W wolnych chwilach zgłębia wpływ aktywności fizycznej na pracę mózgu przede wszystkim pod kontem rozwoju dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej i trudnościami szkolnymi. Życiowe credo to: "OGRANICZA NAS JEDYNIE WYOBRAŹNIA". Prywatnie - mama dwójki niezwykle żywiołowych synów :)facebook