Instruktorzy
BALET
Joanna Dworczak - naukę tańca rozpoczęła w wieku 9 lat. W 1999 artystka baletu Państwowej Szkoły Baletowej im. F. Parnella w Łodzi, w tymże roku absolwentka tej szkoły, otrzymuje dyplom w klasie wybitnego pedagoga Niny Bielikowej. W 1999-2002 tancerka Teatru Wielkiego w Łodzi. W kolejnych latach liczne występy z zespołami tańca współczesnego na scenach teatrów europejskich, szczególnie we Włoszech. Brała udział w licznych warsztatach tańca współczesnego z udziałem takich pedagogów jak: Woodrow Wilson, Fred Traguh, Cheryl Chaddick oraz Stephen Fant. Role w przedstawieniach baletowych m.in.: Przyjaciółka w „Don Kichote”, Medora w „Korsarzu”, udział w przedstawieniach: "Jezioro łabędzie”, ”Chopiniana”, ”Bajadera”, ”Paquita”, ”Coppe lia”, ”Królewna Śnieżka” i inne oraz udział w przedstawieniach o charakterze rozrywkowym. Miłość do tańca potwierdza słowami: „Taniec daje mi siłę, ukazuje świat w słonecznych barwach. Uwielbiam, kocham tańczyć i ludzi, którzy tańczą".

LOGOMILUSIE; LOGOMILUSIE JUNIOR
Natalia Sikora - absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku logopedia z audiologią. Posiada przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi. Laureatka licznych śląskich wojewódzkich i powiatowych konkursów wokalnych, w tym także gwarowych. Jako nastolatka przez dwa lata uczęszczała na zajęcia wokalne w prywatnej szkole Yamaha w Rybniku. Przez około 3 lata swoje umiejętności wokalne doskonaliła pod okiem dyrygentów w grupie wokalnej „Camerton” z Łazisk Górnych. Ukończyła pierwszy stopień systemu językowo-miganego. Działaczka w studencko-doktoranckim naukowym kole logopedycznym. Na swoim koncie ma wiele zajęć logopedycznych przeprowadzonych w przedszkolach, szkołach oraz innych placówkach oświatowych. W logopedii szczególnie upodobała sobie tematykę artystyczną, związaną z emisją głosu śpiewanego i mówionego. Aktualnie udziela się wokalnie w łódzkim zespole „Oczy i usta”. Ciągle stara się rozwijać pod kątem logopedii, wokalistyki i animacji, biorąc udział w konferencjach naukowych, warsztatach i szkoleniach.

TUPTUSIE
Klaudia Szymańska - absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku pedagogika przedszkolna oraz wczesnoszkolna. Od 2012 roku czynny instruktor Związku Harcerstwa Polskiego i drużynowa gromady zuchowej. Posiada przygotowanie do pracy z dziećmi w charakterze wychowawcy, animatora i instruktora tańców animacyjnych, a poprzez liczne kursy, praktyki i konferencje pogłębia swoją wiedzę na temat wpływu tańca, animacji i śmiechoterapii na rozwój dzieci. Człowiek, który zaraża uśmiechem i pozytywną energią. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi zajęcia na terenie województwa łódzkiego. Prywatnie miłośniczka fotografii rodzinnej, dziecięcej i przyrodniczej.


SENSORAKI - sensoplastyka
Izabela Kościan - absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z promocją zdrowia na Wyższej Szkole Kupieckiej oraz pedagogiki wczesnoszkolnej - przedszkolnej na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi. Swoje pierwsze kroki w pracy z dziećmi stawiała w Przedszkolu. Od 2011 roku jest pracownikiem Miejskiego Żłobka, jako wychowawca. Dodatkowymi kwalifikacjami są uzyskane certyfikaty między innymi z integracji sensorycznej, sensoryki plastycznej, śmiechoterapi, animatora czasu wolnego, zajęć „Zmysłolandia” i „Dr. Myśli Główka” a także warsztatów „Jak pracować z dziećmi z Autyzmem”. Na co dzień jest dumną mamą dwójki chłopców, prowadzącą własną działalność opartą na swojej pasji, jaką jest praca nad rozwojem intelektualnym dzieci. Bliska jej sercu jest sentencja Janusza Korczaka „Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje – przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil”.

ROZTAŃCZONY MALUCH; MIX TANECZNY; HIP HOP; TANECZNE SZALEŃSTWO
Marta Tomaszewska - absolwentka pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej na Uniwersytecie Łódzkim. Swoje pierwsze kroki na parkiecie stawiała w wieku 6 lat, zaczynając od przeróżnych zespołów tanecznych. Na swoim koncie ma wysokie miejsca na Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym, udział w teledyskach (np. Ani Wyszkoni, Piotra Bukartyka), zawodach, a także w programach telewizyjnych (w tym Got To Dance). Należy do formacji ''4U Division'' i ciągle stara się rozwijać pod kątem tańca. Od siedmiu lat pracuje z dziećmi prowadząc między innymi zajęcia taneczne, rytmikę, gimnastykę w przedszkolach, szkołach tańca i domach kultury.

KARATE TRADYCYJNE
Patrycja Zarzycka - Posiada stopień 2 DAN. Licencjonowana instruktorka Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku pedagogika – kultury fizycznej i zdrowotnej. Czynny członek komisji technicznej PZKT. Karate trenuje od października 1998 roku. Najlepsza zawodniczka Województwa Łódzkiego w latach 2014 i 2015 w grupie seniorek. Złota medalistka Otwartych Mistrzostw Polski Karate JKA w 2013 roku. Wielokrotna medalistka Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego woj. Łódzkiego. Od wielu lat czynna nauczycielka wychowania fizycznego z szkołach i innych placówkach oświatowych.

CROSS FIT, PIERWSZE KROKI..NA ROLKACH
Magdalena Kalinowska - W 2007 roku zdobyła tytuł magistra sztuki na wydziale architektury w WSSiP w Łodzi. W 2006.r uzyskała przygotowanie do pracy w charakterze wychowawcy w placówkach wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej. Od 2007 roku - instruktor sportu. Od 2015 roku - instruktor rekreacji ruchowej. Przygodę ze sportem zaczęła w wieku 4 lat (łyżwiarstwo figurowe, tenis ziemny, jazda konna, pływanie, narciarstwo, gimnastyka, karate tradycyjne, crossfit, inlineskating). W wolnych chwilach zgłębia wpływ aktywności fizycznej na pracę mózgu przede wszystkim pod kontem rozwoju dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej i trudnościami szkolnymi. Życiowe credo to: "OGRANICZA NAS JEDYNIE WYOBRAŹNIA". Prywatnie - mama dwójki niezwykle żywiołowych synów :)facebook