Gwiazdka 2018

Mamy przyjemność przedstawić przygotowaną specjalnie z myślą o Państwa firmie ofertę organizacji imprez gwiazdkowych zima 2018/2019, która może odbywać się zarówno w Centrum Tańca i Zabawy „Twister” jak i w siedzibie Państwa firmy.

Zajmujemy się profesjonalną obsługą artystyczną imprez dla dzieci (Halloween, Mikołajki, Gwiazdka, Przywitanie Wiosny, Dzień Dziecka itp.).
Nasi wykwalifikowani animatorzy zapewnią wspaniałą zabawę i mnóstwo atrakcji, dzięki którym na każdej dziecięcej buzi pojawi się szeroki uśmiech. Świąteczną atmosferę zapewni oprawa plastyczna imprezy oraz wizyta ubranego w tradycyjny strój Mikołaja w towarzystwie lubianej przez wszystkie dzieci Maskotki Twistera.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom organizujemy również warsztaty manualne o wybranej tematyce (plastyka, technika, florystyka, ceramika i wiele innych).

Oto lista oferowanych przez nas atrakcji:
* odwiedziny Świętego Mikołaja, Skrzatów, Elfów i Śnieżynek
* bajkowe przebrania dostosowane do tematu imprezy
* animacje tematyczne (gry, zabawy, konkursy) dla dzieci i dorosłych
* malowanie twarzy
* zabawy z zastosowaniem chusty animacyjnej typu klanza
* „balonowe zoo” – skręcanie i modelowanie balonów
* puszczanie i zamykanie w bańkach mydlanych
* zabawy z użyciem odpowiednich rekwizytów
* oprawa muzyczna imprez
* zabawy taneczne i sportowe
* warsztaty plastyczne (ozdoby choinkowe, malowanie bombek, łańcuchy choinkowe, kukiełki świąteczne, malowanie na ceramice, florystyka-stroiki świąteczne, zaczarowane piaski itp.)
* przedstawienia grupy teatralnej
* zapewnienie poczęstunku w naszym Centrum
i wiele innych!

Imprezy prowadzone są przez doświadczonych i kreatywnych animatorów/wodzirejów z zastosowaniem profesjonalnego nagłośnienia i z odpowiednią oprawą muzyczną i artystyczną (muzyka świąteczna, dymy, lasery, bańki, dyskoteka fluo itd.)

Współpracujemy również z artystami z przygotowaniem pedagogicznym, wykwalifikowanymi instruktorami tańca, zespołami muzycznymi oraz cyrkowcami.
Każda impreza realizowana jest indywidualnie, dostosowana do Państwa potrzeb i oczekiwań.


Zapraszamy do kontaktu!

facebook